RESTAURACJA

Czołowym punktem kompleksu Niszovych będzie NISZOVA RESTAURACJA. Naszym celem jest stworzenie restauracji innej niż wszystkie.

Serwowane menu w zamyśle ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wybrednych smakoszy kuchni europejskiej i wschodniej. Będziemy gotować z myślą o sympatykach zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich.

Restauracja powstanie w 2025/2026 roku Restauracja powstanie w 2025/2026 roku Restauracja powstanie w 2025/2026 roku
Restauracja powstanie w 2025/2026 roku Restauracja powstanie w 2025/2026 roku Restauracja powstanie w 2025/2026 roku

NISZOVA RESTAURACJA, to oczywiście niszove jedzenie. W naszym menu znajdą się streetfoodowe pyszności, które zaspokoją podniebienia zarówno smakoszy mięsa jak i wegetarian. Dodatkiem do dań będą różnorodne drinki.

W takim klimacie będą dania i drinki

Zależy nam na tym, żeby NISZOVA RESTAURACJA nie była kopią innych, które można spotkać na naszym terenie. Nie chcemy powielać i konkurować. Chcemy być miejscem inspirującym podniebienia. Nasze menu ma służyć smakoszom gustującym w nietypowym i zdrowym menu. Ważnym elementem restauracji będzie ogród, który stanie się jej częścią.

Taki klimat będzie w restauracji

Jeżeli znasz się na prowadzeniu restauracji lub jesteś kreatywnym kucharzem, to dołącz do nas. Stań się częścią naszego zespołu. Realizuj siebie bez ograniczeń.