HER CUT

Zapraszamy Panie, które przez fryzurę chcą wyrazić własną osobowość. W Niszowych znajdzie się salon fryzjerski dla Pań. To będzie miejsce swobody wypowiedzi i łamania konwencji, mieszanka kulturowa i stylowa. Będziemy kreować na przekór istniejącemu porządkowi świata.

Undergroundowy Salon fryzjerski dla kobiet otworzymy w 2022/2023 roku Undergroundowy Salon fryzjerski dla kobiet otworzymy w 2022/2023 roku
Undergroundowy Salon fryzjerski dla kobiet otworzymy w 2022/2023 roku Undergroundowy Salon fryzjerski dla kobiet otworzymy w 2022/2023 roku

Kto za tym stoi?

Salon dla Pań poprowadzi Kasia Garbas - artystka od włosów, stylistka i projektantka. Od 20 lat pracuje w branży fryzjerskiej udoskonalając swój styl i umiejętności.

Kasia jest absolwentką Wyższej Szkoły Artystycznej w Raciborzu oraz absolwentką Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru - Cracow School of Art and Fashion Design w Krakowie.

Zainteresowania artystyczne Kasi Garbas nie ograniczają się do sztuki fryzjerskiej. Kasia bierze udział w różnych wydarzeniach. Współpracuje z fotografami oraz artystami uprawiającymi różne dziedziny sztuki. Współpracuje z Polsatem.

Kasia kocha starocie i antyki. Pasjonuje ją projektowanie wnętrz. Sama projektuje i szyje ubrania, odrestaurowuje meble dając im drugie życie. To co robi traktuje jako autonomiczne dziedziny do uprawianego przez nią fryzjerstwa.

Kasia mówi o sobie: "Fryzjerstwo jest dla mnie nieustającym dialogiem ze sztuką, ze sobą i ze światem".

Kasia Garbas - Leader Lady w Przecut

U nas możliwa będzie każda fryzura. Włosy są wyrazem postawy życiowej, dlatego będziemy oferować Paniom szerokie spektrum możliwości i przełamywać kanony. Stworzymy miejsce ekspresyjne, dla indywidualistek, czasem ekstremalne i oczywiście pełne undergroundu.

Dla takich kobiet tworzymy HERCUT

Zależy nam na oryginalnym salonie, w którym kobiety bedą mogły wyrazić swoją osobowość. Ofertę kierujemy do Pań, które nie boją się nowych wyzwań i chętnie przełamują konwencje.

Kobiecy salon fryzjerski będzie miejscem oferującym wysoki poziom usług, ciepły klimat i miłą obsługę. Zagwarantujemy chwilę wyciszenia przy dobrej muzyce. Zagwarantujemy nietuzinkowe i indywidualne podejście do wymagań każdej klientki. Stworzymy miejsce artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownię pełną barwnych i ciekawych ludzi.