WYNAJEM LOKALI

NASZE SUKCESY

Do tej pory w NISZOVI powstało artystyczne studio tatuażu SPEAK IN COLOR, uruchomiliśmy na zajawce PRZECUT – Barbershop, powstała NISZOVA GALERIA SZTUKI, która odniosła sukces w postaci wielu wspaniałych wernisaży oraz wystaw, zakupiliśmy nowoczesny laser picosekundowy, którym usuwamy tatuaże w ZINKNIJ, zmaterializowaliśmy jeden z naszych pomysłów  WLOT zlot Pojazdów zabytkowych, zaczęliśmy współpracę  z MADVALENKĄ – piercerką z wieloletnim stażem, byliśmy częścią artystycznych spektakli, warsztatów… działo się działo przez te ostatnie 4 lata.

A MOŻE SZUKAMY CIEBIE ? 

Niszovi to projekt, w którym chcemy się ciągle rozwijać, reagujemy na potrzeby nie tylko nasze ale również Wasze. Dlatego koncepcja jest płynna, tak jak czasy, w których żyjemy. Wiele się zmieniło od 2019 roku, kiedy zaczęliśmy realizować projekt Niszovi a przyszłość stawia przed nami kolejne wyzwanie. Na początku w planach miała być restauracja, kawiarnia z micro palarnią oraz apartamenty na wynajem. Na ten moment podjęliśmy wyzwanie stworzenia dużo większej kraftowej palarni kawy niż zakładaliśmy, co pochłonie nas na kilka lat. Chcąc skupić się na rozwoju naszych działalności postanowiliśmy podnająć lub odsprzedać część naszych lokali. Mamy sporo wolnej przestrzeni i chętnie podzielimy się z Tobą. Może masz działający już biznes i chciałbyś się do nas przenieść? Może chcesz stworzyć coś nowego? Chcesz coś podnająć? Lub zainwestować i zakupić lokal? Zapraszamy do rozmowy.

NISZOVI TO KREATYWNA PRZESTRZEŃ

UNIKATOWE MIEJSCE 

NISZOVI to miejsce położone w samym centrum Wodzisławia na starym mieście, zabudowa, ogród, lofotwy klimat i sporo otwartej przestrzeni sprawiają, że nasza oferta jest unikatowa w skali regionu.

WSPARCIE DLA TWOJEGO BIZNESU

Jeżeli chciałbyś zostać częścią naszego świata z chęcią wesprzemy w każdy możliwy sposób Twój biznes. Co pozwoli na lepszy start czy pozyskanie nowych klientów. Czy to będą działania na social mediach, czy na stronie, na której się znajdujesz, czy to będzie przedstawienie Twojej oferty naszym klientom, czy wspólne działania marketingowe, imprezy, eventy. Pamiętaj, że razem można więcej. Do dyspozycji jest również część powierzchni reklamowej na budynku nr 1.

MASZ BIZNES, LUB POMYSŁ ALE SZUKASZ MOŻLIWOŚCI? 

Poniżej zobaczysz konkrety jakie Ci oferujemy, przed tym poczytaj o możliwościach. Jesteśmy otwarci na rozmowę, konkretną ofertę na lokal, przestrzeń z chęcią przedstawimy Ci po rozmowie, by dokładnie poznać Twoje potrzeby. Istnieje wiele form współpracy jak najem, czy odsprzedaż, jednak my bierzemy pod uwagę wspólne stworzenie biznesu.

CO OFERUJEMY?

KONKRETY CO OFERUJEMY? NAJEM, LUB ODSPRZEDAŻ

Wynajem części naszych lokali w Niszovych na pl Św. krzyża 4, 4a i 4b.  Rozważamy też sprzedaż części naszych lokali.

Posiadamy w tym momencie działkę 2500m2 w centrum miasta, dobrze skomunikowaną, z parkingiem na 12 samochodów, ogród, 3 budynki:

 

 1 – budynek o powierzchni 380m2 (z piwnicami 555m2) użytkowej loftowej przestrzeni, po całkowitej rewitalizacji i przebudowie budynku, z ogrzewaniem podłogowym, klimatyzacją, wentylacją, stolarką aluminiową, ocieplony, fotowoltaika, wszystko wykonane w nowoczesnych technologiach. Budynek prawie w całości jest podpiwniczony ok. 175 m2 magazynów, pomieszczeń, nowoczesna kotłownia z piecem gazowym oraz zapasowym piecem elektrycznym + dodatkowo przygotowane pod pompę ciepła. Budynek ten jest podzielony na dwa osobne wejścia/2 lokale, z możliwością odseparowania ich, wydzieleniem podlokali;

a)  lokal o powierzchni  220 m2  

b) lokal o powierzchni  150 m2  (AKTUALIZACJA – ta część już wynajęta)

oraz  piwnice z osobnym wejściem, lub przypisane do lokalu „b” 175 m2.

2 – budynek w czasie remontu parter 70 m2, piętro 50 m2 z antresolą – możliwość połączenia tych dwóch lokali w jeden, dodatkowo poddasze na 2 piętrze 70 m2, które można zaadoptować pod lokal po przebudowie. Do budynku podłączony jest gaz, co i kanalizacja, woda, prąd.

3 – budynek parterowy z elementami półpiętra o łączniej powierzchni 161 m2. Budynek ten daje wiele możliwości – rozbudowę o kolejne 100m2 , podniesienie budynku o 1 lub 2 pietra. Za budynkiem znajduje się ogród z bezpośrednim wyjściem. 

4 – parking – 12 samochodów, który można również zaaranżować pod patio, ogród. Parking może być strefa wspólną dla wszystkich lokali, bądź wydzielić kawałek strefy np z małym placem zabaw, a nawet postawić basen 🙂

5 – ogród z pięknymi starymi drzewami, częściowo zalesiony około 1000 m2 . Ogród można zaadoptować pod imprezy w plenerze, może być częścią restauracji bądź kawiarni, można w nim organizować warsztaty, stworzyć mały plac zabaw, kino letnie, strefę chill, zewnętrzny coctail bar. Ogród ma osobne wejście z parkingu wraz z  murem oporowym. 

6 – mały ogródek/przestrzeń przy wjeździe, jest to zaledwie 50m2, jednak ze względu na rozmieszczenie bezpośrednio przy drodze może stać się miejscem na Twój biznes – czy będzie to budka z lodami, lub kawą, czy stałe miejsce pod foodtruck, jesteśmy otwarci na rozmowę.


Poniżej mapka przedstawiająca możliwości:

niszovi-mapka

Taką loftową przestrzeń stworzyliśmy, część z niej jest gotowa do wynajmu.

OTWARTOŚĆ

Jesteśmy otwarci na każdą rozmowę, czy to dotyczącą najmu, współpracy, czy sprzedaży.

 

 

DANE KONTAKTOWE 

niszovi@gmail.com

Kazik Rychlikowski 790 666 054