PRZYSZŁOŚĆ TO KAWIARNIA & RESTAURACJA

Jeżeli szukasz miejsce pod swoją restauracje czy kawiarnię koniecznie skontaktuj się z Nami. Jednym z punktów kompleksu Niszovych będzie NISZOVA RESTAURACJA i KAWIARNIA SPECIALITY. Naszym celem jest stworzenie punktu gastro innej niż wszystkie.

Serwowane dania i kawka w zamyśle ma spełnić oczekiwania ludzi którzy zajawjeni są na streetfood oraz kawę speciality.  Będziemy gotować z myślą o sympatykach zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich. 

NISZOVA RESTAURACJA, to oczywiście niszove jedzenie. W naszym menu znajdą się streetfoodowe pyszności, które zaspokoją podniebienia zarówno smakoszy mięsa jak i wegetarian. Dodatkiem do dań będą różnorodne drinki.

Ale nie nie wszystko. Z Naszej palarni CUULTUR COFFEE ROASTERS dostarczać Wam będziemy świeżo wypalone ziarna jakości SPECILIATY z całego świata. Skosztujecie kaw zaparzanych metoda alternatywną, jak również pyszne espresso czy latte. 

My nie możemy się doczekać by siąść przy pysznej kawce, a do tego zjeść ciekawą szamę, przy koncercie czy spektaklu, a WY?

Zależy nam na tym, żeby NISZOVA RESTAURACJA nie była kopią innych, które można spotkać na naszym terenie. Nie chcemy powielać i konkurować. Chcemy być miejscem inspirującym podniebienia. Nasze menu ma służyć smakoszom gustującym w nietypowym i zdrowym menu. Ważnym elementem restauracji będzie ogród, który stanie się jej częścią.

Taki klimat będzie w naszej przestrzeni

Jeżeli znasz się na prowadzeniu restauracji lub jesteś kreatywnym kucharzem, to dołącz do nas. Stań się częścią naszego zespołu. Realizuj siebie bez ograniczeń.