Niszovy Ekosystem tworzyć będzie grupa osobowości – specjalistów w różnych branżach. Motorem napędowym kompleksu NISZOVI będą trzy punkty: STUDIO TATUAŻU SPEAK IN COLOR, BARBER PRZECUT i NISZOVA RESTAURACJA.

Budowa PRZECUTu składa się z dwóch etapów. Pierwszy z nich planujemy zakończyć i oddać w Twoje ręce już w 2022 roku.

Zadzwoń 666 606 406 Umów się przez Booksy
Zadzwoń 666 606 406 Umów się przez Booksy

Kto za tym stoi?

PrzeCut jest czymś więcej niż miejscem w którym można obciąć włosy czy ogarnąć brodę. Chęć stworzenia miejsca spotkań, w którym wolność słowa, klimat oraz osobowość ludzi którzy go tworzą stawiamy na równi z profesjonalizmem.

Naszą przestrzeń Stworzy Kazik ,,Kosa,, Rychlikowski - Ceo projektu Niszovi, jest on pomysłodawcą, oraz ustala w jakim kierunku naszą przestrzeń rozwijamy. Lecz nie jest jedyną osobą tworzącą PrzeCuta

Do PrzeCuta szybko dołączył Sławek ,,Foka,, ( środkowy dżentelmen) Pomagał w ogarnięciu technicznych spraw, ogarnięciu logistyki. Sławek jest Barberem który zadba o Wasze włosy, przy okazji realizując się. Z prawej mamy Maćka ,,Irish Man,, - Irlandczyka - ostatnie lata właśnie tam spędził, kończąc szkołę barberingu i pracując w Dublinie, w lokalnym barbershopie.

PRZECUT wystartuje oficjalnie 1 LIPCA 2022 roku. Na początek odpalamy dwa stanowiska, zaś w 2023 roku zaprosimy Cię do całkowicie autonomicznego salonu, który znajdzie się w budynku na przeciw studia tatuażu Speak in Color. Przecut będzie miejscem spotkań. W trakcie usługi barberskiej będziesz mógł cieszyć oczy wyjątkowym wnętrzem, oczywiście w klimacie undergroundowym i porozmawiać z ludźmi Twojego pokroju. A jak będzie ci mało, to tuż za drzwiami w najbliższym sąsiedztwie zawsze możesz zrobić sobie tatuaż.

Jedną z idei jaka nam towarzyszy jest bezkompromisowe podejście do tematu – chcemy Wam pokazać, jak w profesjonalny sposób bazując na tradycji barberingu, oraz pracując na najlepszych produktach w branży można wykonać usługę. 

1. Strzyżenie męskie & stylizacja

 – 45 minut 70 zł 

2. Strzyżenie zarostu & pielęgnacja

 – 45 minut 70 zł 

3. Strzyżenie młodego

– 45 minut 50 zł

4. Niszove Combo  ( zarost & włosy ) – premium

 -1h.30 minut  120 zł

5. Quick-combo ( zarost & włosy )  60 minut  100 zł

-60 minut  100 zł

6.Farbowanie zarostu 

-25 minut  krótki zarost 50 zł

-30 minut  długi zarost 70 zł

Umów się przez Booksy oraz sprawdź pozostałe usługi

Współczesny klient szuka nie tylko klimatycznego miejsca, ale przede wszystkim usług na najwyższym poziomie. Dewizą NISZOVYCH będzie fakt, że klient otrzyma to czego szuka. W PRZECUT będziesz mógł sprawdzić na co nas stać.

Pomysły na Przecut Barber